pilulka.cz

pilulka.cz je internetový obchod, který má ve své nabídce následující produkty. Zobrazujeme Vám kompletní sortiment produktů od internetováho obchodu pilulka.cz


Recenze pilulka.cz

Obchod pilulka.cz má ve své nabídce více než 523 produktů. V sortimentu naleznete spoustu zboží. Internetový obchod pilulka.cz nabízí spoustu slev, dopravu zdarma a většinu produktů mají skladem!


pilulka.cz - slevové kupóny a slevy

Obchod pilulka.cz nabízí spoustu slevových kupónů a slev. Od určité částky nabízejí i dopravu zdarma.


Počet výsledků: 523

Bella Happy New Born 2-5kg 42 ks Jednorázové plenky Happy Newborn byly vytvořeny speciálně pro miminka v prvních měsících života. Jsou určeny pro kojence o hmotnosti 2 až 5 kg.

Pampers Sleep & Play S3, 6–10 kg 58 ks Nebojte se zůstat v parku o chvilku déle. S plenkami Pampers Sleep & Play mohou vaše výjimečné okamžiky trvat déle a vaše peněženka neutrpí. Díky povrchové vrstvě Extra Dry, která pomáhá rovnoměrně...

Bella Happy Before New Born pleny 0-2 kg 46 ks Jednorázové pleny Before Newborn byly navrženy speciálně pro předčasně narozené děti – pod 2 kg, s tzv. nízkou porodní hmotností.

Bella Baby Happy Mini 3-6 kg 38 ks Jednorázové pleny Happy Mini jsou určeny pro miminka v prvních měsících života. Doporučují se pro děti o hmotnosti 3–6 kg.

Pampers Premium Care plenky vel. 5, 11-16 kg, 44 ks Zabalte své děťátko do plenky Pampers Premium Care, která poskytuje to nejjemnější pohodlí a nejlepší ochranu pokožky od Pampers. Díky materiálu hebkému jako peříčko poskytuje plenka...

Seni San Regular inkont. vložná plena 30 ks Prodyšné, anatomicky tvarované pleny s absorpcí 1400ml, určené pro osoby se středním až těžkým stupněm inkontinence.

Puero Dětská plenka separační přírodní 150 ks Přírodní dětské separační plenky 150ks v balení. Separují stolici od plenky a chrání zadeček před vlhkostí. Vyrobené ze 100% viskozy. Vhodné i jako čistící ubrousky. Chrání pokožku...

Perlan 0.50x100m role 45 g Netkaná textilie ze 100% viskózy, atestována Státním zdravotním ústavem Praha pro přímý styk s pokožkou a potravinami. Je hojně využívána ve zdravotnictví.

Abri MAN skládané pleny pro muže 20 ks Absorpční plena skládaná pro lehkou inkontinenci mužů.

Huggies Plenky do vody Little Swimmers pro novorozence a kojence s váhou 3-8 kg 12 ks Speciální jednorázové plenky do vody určené již pro děti od 3 kg. Plenky nenasáknou vodu jako běžné plenky, přitom zachytí vše, co mají. S atraktivními...

Pampers Premium Care plenky vel. 3, 6-10 kg, 60 ks Zabalte své děťátko do plenky Pampers Premium Care, která poskytuje to nejjemnější pohodlí a nejlepší ochranu pokožky od Pampers. Díky materiálu hebkému jako peříčko poskytuje plenka...

Bella Baby Happy Maxi Plus Big Pack 9-20 kg 62 ks Jednorázové pleny Happy ve velikosti Maxi Plus jsou doporučeny pro děti o hmotnosti 9 až 20 kg.

Často se ptáte

1️⃣ Co prodáva eshop pilulka.cz?

Na našem webu plenkarna.cz naleznete veškerý sortiment, který naleznete na pilulka.cz. Několikrát denně tento seznam produktů aktualizujeme.


2️⃣ Má pilulka.cz slevy a slevové kupóny?

Ano, eshop pilulka.cz nabízí spoustu slev a akčního zboží. Na našem webu je můžete vidět všechny. Pravidelně tyto slevy a slevové kupóny aktualizujeme.


3️⃣ Jaké jsou recenze a hodnocení eshopu pilulka.cz?

Podívejte se na náš web plenkarna.cz a uvidíte recenze a hodnocení eshopu pilulka.cz. Pravidelně je aktualizujeme.